close X

SISTĒMAS DIZAINS

Mēs rūpīgi izpētām klientu uzdevumus un prasības, nosakām topošās sistēmas izmantošanas scenāriju, izveidojam akustisko aprēķinu un kopā ar integrētāju modelējam jūsu telpu. Mēs izmantojam profesionālu pieeju un rīkus, lai projektētu labākās koncertu norises vietas, kā arī jūsu privāto telpu.

ANDREY Nikitin Inženieris nai@vgdpro.lv
Nikitin.png

PROJEKTA RISINĀJUMA IZVEIDE


L-Acoustics

Jau vairāk nekā trīs gadu desmitus “L-Acoustics” ir pasaules līderis augstākās klases profesionālo apskaņošanas sistēmu ražošanā pasākumiem un tūrēm. Pasākumu profesionāļi, audio inženieri un pasaulslaveni mākslinieki, kuriem nepieciešama ārkārtīga uzticamība un precizitāte, izvēlas “L-Acoustics” skaņas sistēmas savām koncertturnejām visā pasaulē. 

Ayrton

“Ayrton” pētniecības un izstrādes nodaļā strādā labākie eksperti mehānikas, elektronikas un programmatūras inženierijas jomā, kuri pārvērš jaunās tehnoloģijas un avangardiskas attīstības koncepcijas unikālos un oriģinālos produktos. Jau no pašiem pirmsākumiem “Ayrton” risinājumi gandrīz uzreiz kļuva par televīzijas, teātra un augsta līmeņa pasākumu apgaismojuma dizaineru izvēli.  

Leyard

“Leyard” ir tirgus līderis smalko LED displeju sienu risinājumu jomā, kura produkti tiek uzstādīti visā pasaulē. Tiešā skata LED video sienu tehnoloģija kļūst arvien populārāka, pateicoties tās spējai nodrošināt viengabalainus attēlus, mērogojamībai līdz jebkuram izmēram vai formai un lieliskajām optimālajām īpašībām, kas ļauj video sienas saturam izskatīties lieliski no jebkura leņķa. 

KĀ KĻŪT PAR “VGD PROJECT” PARTNERI

Mūsu partneri ir uzstādīšanas un nomas uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ja vēlaties kļūt par “VGD Project” partneri un izmantot visas priekšrocības, ko sniedz “L-Acoustics” iekārtu iegāde un darbs ar tām, pirmais solis ir aizpildīt pievienoto veidlapu. Mūsu uzņēmums rūpīgi izskatīs jūsu pieteikumu un tuvākajā laikā sazināsies ar jums, lai apspriestu to sīkāk.

KĻŪT PAR PARTNERI

Izglītība

“VGD Project” ir sertificēts “L-Acoustics” apmācību centrs Baltijas valstīs un NVS. “L-Acoustics” programma ir pielāgota skaņu inženieriem un skaņu dizaineriem, kuri, strādājot ar “L-Acoustics” un L-ISA sistēmām, cenšas iegūt vislabākos prognozētos rezultātus.

Izvēlieties mācību kursu
s