close X
 • Pavisam jaunas L-Acoustics skaļruņi

  Daudzpusīgi Koaksiālie Skaļruņi
  visu veidu
  No augstākās kvalitātes iekārtām

  More details
 • AYRTON

  ZONDA 3 FX

  ir pieejams VGD veikalā

  learn more

Business

 • IZPLATĪŠANA
 • INTEGRĀCIJAS RISINĀJUMI
 • NOMAS ATBALSTS
 • SISTĒMAS DIZAINS
 • IZGLĪTĪBA
Mūsu ekskluzīvās tehnoloģijas ir izstrādātas, lai nodrošinātu nomas uzņēmumu projektu veiksmi. Ieguldot labākajās tehnoloģijās, mēs varam radīt projektu risinājumus, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un snieguma standartiem.<br>
<br>
Turklāt mēs nodrošinām apmācības un vietējo instrukciju, lai atbalstītu nomas uzņēmumus šo tehnoloģiju pilnīgai izmantošanai. Mūsu mērķis ir būt uzticamam partnerim mūsu klientu nomas projektu veiksmē, nodrošinot viņiem tehnikas risinājumus, kas nepieciešami, lai piedāvātu izcilas skaņas un gaismas pieredzes.<br>
Lai nodrošinātu veiksmīgu skaņu sistēmas projektēšanu jūsu projektam, mūsu inženieri piedāvā arhitektūras rasēšanas un skaņu sistēmas projektēšanas pakalpojumus.

Iekārtu kontrole, kalibrēšana un dalība objektu nodošanā ekspluatācijā ir svarīgi mūsu sniegtā atbalsta elementi.

Galvenais mērķis, sadarbojoties ar nomas uzņēmumiem, ir veikt tehniskā risinājuma sagatavošanu tūres projektam.

Mēs partneruzņēmumam nodrošinām dokumentāciju, aprēķinus, izglītojošu atbalstu un, protams, atbalstu tūres un pasākumu laikā. 


Mūsu inženieri var piedāvāt skaņas risinājumu, kas balstīts uz elektroakustisko dizainu ar akustiskajiem aprēķiniem, kā arī LED risinājumu ar leņķu mērījumiem ērtai skatīšanai.
“VGD Project” ir sertificēts “L-Acoustics” apmācību centrs Baltijas valstīs un NVS. “L-Acoustics” izglītības programma ir pielāgota skaņu inženieriem un skaņu dizaineriem, kuri, strādājot ar “L-Acoustics” un L-ISA sistēmām, cenšas iegūt vislabākos prognozētos rezultātus. Mūsu inženieri apmāca tehnisko personālu, lai pareizi strādātu ar uzstādītajām sistēmām.

jaunumi

PROJEKTI