close X

IZPLATĪŠANA

Būdams ekskluzīvs “L-Acoustics”, “Ayrton” un “Leyard” izplatītājs Baltijas valstīs, “VGD Project” atbalsta mūsu partnerus to projektos, piedāvājot risinājumus, kas balstīti uz labākajām profesionālajām skaņas un gaismas tehnoloģijām. 

photo_2022-11-02_12-38-35.jpg

INTEGRĀCIJAS RISINĀJUMI

Lai nodrošinātu veiksmīgu skaņu sistēmas projektēšanu jūsu projektam, mūsu inženieri piedāvā arhitektūras rasēšanas un skaņu sistēmas projektēšanas pakalpojumus.
Iekārtu kontrole, kalibrēšana un dalība objektu nodošanā ekspluatācijā ir svarīgi mūsu sniegtā atbalsta elementi.

NOMAS ATBALSTS

Galvenais mērķis, sadarbojoties ar nomas uzņēmumiem, ir veikt tehniskā risinājuma sagatavošanu tūres projektam.

Mēs partneruzņēmumam nodrošinām dokumentāciju, aprēķinus, izglītojošu atbalstu un, protams, atbalstu tūres un pasākumu laikā. 

rentals.jpg
soundvision.jpg

SISTĒMAS DIZAINS

Mūsu inženieri var piedāvāt skaņas risinājumu, kas balstīts uz elektroakustisko dizainu ar akustiskajiem aprēķiniem, kā arī LED risinājumu ar leņķu mērījumiem ērtai skatīšanai.

IZGLĪTĪBA

“VGD Project” ir sertificēts “L-Acoustics” apmācību centrs Baltijas valstīs un NVS. “L-Acoustics” izglītības programma ir pielāgota skaņu inženieriem un skaņu dizaineriem, kuri, strādājot ar “L-Acoustics” un L-ISA sistēmām, cenšas iegūt vislabākos prognozētos rezultātus. Mūsu inženieri apmāca tehnisko personālu, lai pareizi strādātu ar uzstādītajām sistēmām.

AnanyevAlexander.jpg