close X
 • L-ISA Technology Training

  December 11, 12 and 13 in Riga
  An introduction to L-ISA technology   
  and the concepts of designing an L-ISA loudspeaker system 


  Registration
 • L-ISA Technology Training

  December 11, 12 and 13
  An introduction to L-ISA technology and the concepts of designing an L-ISA loudspeaker system  
  Riga


  Registration

Business

 • IZPLATĪŠANA
 • INTEGRĀCIJAS RISINĀJUMI
 • NOMAS ATBALSTS
 • SISTĒMAS DIZAINS
 • IZGLĪTĪBA
EKSKLUZĪVĀS
TEHNOLOĢIJA
Mūsu ekskluzīvās tehnoloģijas ir izstrādātas, lai nodrošinātu nomas uzņēmumu projektu veiksmi. Ieguldot labākajās tehnoloģijās, mēs varam radīt projektu risinājumus, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un snieguma standartiem.

Turklāt mēs nodrošinām apmācības un vietējo instrukciju, lai atbalstītu nomas uzņēmumus šo tehnoloģiju pilnīgai izmantošanai. Mūsu mērķis ir būt uzticamam partnerim mūsu klientu nomas projektu veiksmē, nodrošinot viņiem tehnikas risinājumus, kas nepieciešami, lai piedāvātu izcilas skaņas un gaismas pieredzes.

Lai nodrošinātu veiksmīgu skaņu sistēmas projektēšanu jūsu projektam, mūsu inženieri piedāvā arhitektūras rasēšanas un skaņu sistēmas projektēšanas pakalpojumus.

Iekārtu kontrole, kalibrēšana un dalība objektu nodošanā ekspluatācijā ir svarīgi mūsu sniegtā atbalsta elementi.

Galvenais mērķis, sadarbojoties ar nomas uzņēmumiem, ir veikt tehniskā risinājuma sagatavošanu tūres projektam.

Mēs partneruzņēmumam nodrošinām dokumentāciju, aprēķinus, izglītojošu atbalstu un, protams, atbalstu tūres un pasākumu laikā. 


IZVEIDE
PROJEKTA RISINĀJUMS
Mūsu inženieri var piedāvāt skaņas risinājumu, kas balstīts uz elektroakustisko dizainu ar akustiskajiem aprēķiniem, kā arī LED risinājumu ar leņķu mērījumiem ērtai skatīšanai.
“VGD Project” ir sertificēts “L-Acoustics” apmācību centrs Baltijas valstīs un NVS. “L-Acoustics” izglītības programma ir pielāgota skaņu inženieriem un skaņu dizaineriem, kuri, strādājot ar “L-Acoustics” un L-ISA sistēmām, cenšas iegūt vislabākos prognozētos rezultātus. Mūsu inženieri apmāca tehnisko personālu, lai pareizi strādātu ar uzstādītajām sistēmām.

jaunumi

PROJEKTI