close X

PAR UZNEMUMU

VGD Project, ekskluzīvais L-Acoustics un Ayrton izplatītājs Baltijas valstīs, ir veltīts atbalstam partneriem, nodrošinot jaunākās tehnoloģijas, profesionālu konsultāciju, dizainu un īstenošanas pakalpojumus kultūras un izklaides nozares objektiem.

Lai nodrošinātu projekta veiksmīgu īstenošanu, VGD Project inženieri veic elektroakustisko dizainu, izmantojot L-Acoustics sistēmas, un attīsta apgaismojuma koncepcijas, balstoties uz Ayrton risinājumiem. Atkarībā no projekta prasībām mēs palīdzam klientam veikt pareizos izvēles, izmantojot kvalificētas aprēķinu un vizualizācijas.

Mūsu atbalsta galvenie aspekti ietver projekta īstenošanas uzraudzību, plānoto rezultātu sasniegšanu, veicot instalēto sistēmu galīgo kalibrēšanu un apmācību: veicot pilnvarotu personāla apmācību uz vietas klientam.

IZPLATĪŠANA

Būdams ekskluzīvs L-Acoustics un Ayrton izplatītājs Baltijas valstīs, VGD Project atbalsta mūsu partnerus to projektos, piedāvājot risinājumus, kas balstīti uz labākajām profesionālajām skaņas un gaismas tehnoloģijām. 

photo_2022-11-02_12-38-35.jpg

INTEGRĀCIJAS RISINĀJUMI

Lai nodrošinātu veiksmīgu skaņu sistēmas projektēšanu jūsu projektam, mūsu inženieri piedāvā arhitektūras rasēšanas un skaņu sistēmas projektēšanas pakalpojumus.
Iekārtu kontrole, kalibrēšana un dalība objektu nodošanā ekspluatācijā ir svarīgi mūsu sniegtā atbalsta elementi.

NOMAS ATBALSTS

Galvenais mērķis, sadarbojoties ar nomas uzņēmumiem, ir veikt tehniskā risinājuma sagatavošanu tūres projektam.

Mēs partneruzņēmumam nodrošinām dokumentāciju, aprēķinus, izglītojošu atbalstu un, protams, atbalstu tūres un pasākumu laikā. 

rentals.jpg
soundvision.jpg

SISTĒMAS DIZAINS

Mūsu inženieri var piedāvāt skaņas risinājumu, kas balstīts uz elektroakustisko dizainu ar akustiskajiem aprēķiniem, kā arī LED risinājumu ar leņķu mērījumiem ērtai skatīšanai.

IZGLĪTĪBA

VGD Project ir sertificēts L-Acoustics apmācību centrs Baltijas valstīs un NVS. L-Acoustics izglītības programma ir pielāgota skaņu inženieriem un skaņu dizaineriem, kuri, strādājot ar L-Acoustics un L-ISA sistēmām, cenšas iegūt vislabākos prognozētos rezultātus. Mūsu inženieri apmāca tehnisko personālu, lai pareizi strādātu ar uzstādītajām sistēmām.

AnanyevAlexander.jpg

s