close X

L-Acoustics ir iepazīstinājusi ar LC16D tīkla audio konvertoru

1
LC16D ir augstas jaudas AES/EBU un MADI uz Milan AVB audio tīkla pārveidotājs, kas atrodas kompaktā, izturīgā 1RU korpusā. Ar līdz pat 80 vecāku formātu ieejām un izvadēm, LC16D var sadarboties ar līdz 128 kanāliem no un uz tīklu. Tas piedāvā dinamisku audio kanālu kartēšanu un plašas sinhronizācijas iespējas, tiek kontrolēts caur intuitīvo iegulto tīmekļa saskarni. LC16D piedāvā elastīgas barošanas iespējas, izmantojot inovatīvo Power over Ethernet, un nodrošina drošu dublēšanas funkcionalitāti kā standarta funkciju.

LC16D ir viegli lietojams; iegulta tīmekļa saskarne ļauj pilnībā kontrolēt un uzraudzīt to no jebkuras ierīces ar tīmekļa pārlūku un interneta savienojumu. Desmit lietotāja konfigurācijas atvieglo atšķirīgu kanālu kartēšanu saglabāšanu un ielādēšanu, savukārt plašās pulksteņu opcijas padara sinhronizāciju vienkāršu un ļauj sadales formatos sadalīt pulka avotus.
LC16D darbojas kā tilti starp vecākiem digitālajiem formātiem un Milan AVB tīklu, piedāvājot paplašinātas savienošanas iespējas un audio saskaranas opcijas draudzīgā budžeta ietvaros. Tas ir piemērots pieteikumam festivāliem, liellopu pārraidēm, vai citiem speciāliem pasākumu veidiem, kas izmanto vairākus saskarotus digitālos konsolus, un ļauj digitālajām konsolēm turpināt izmantot neatkarīgas pulksteņu jomas, pateicoties LC16D integrētajiem asinhroniem paraugu līmeņa konvertoriem katrā ieejā. Tas vienkāršo savienošanas procesu un radīt plug-and-play AES/EBU uz Milan AVB interfeisu, paplašinot arī savienojamības iespējas vadības sistēmā.

LC16D var izmantot kā pārnesamo konvertoru fiksētām iekārtām jebkur, kur nepieciešama vecāka datu savienojuma saskarne ar Milan AVB tīklu. AES/EBU un MADI ieeju kombinācija ļauj vienkārši un efektīvi pieslēgt jebkuru digitālo konsoli, savukārt konvertora izvades var izmantot, lai ģenerētu un sadalītu papildu signālus atbilstoši nepieciešamībai.

"L-Acoustics pirmā tīkla konvertoru - LC16D - vairo vecos formātus nākotnes tīklam," teica Skots Sugdens, Produktu vadītājs elektroniku jomā L-Acoustics. "Spēcīgais, ar daudzām iespējām un ekonomisks LC16D tās darbību vienkāršos un paātrinās Milan AVB protokola pieņemšanu."